Wetlina Bieszczady Noclegi Pensjonat Spanie Kwatery prywatne Cisna

Nasz dom położony jest w centrum Wetliny. Specyfika jego otoczenia sprawia, że panuje tutaj cisza i spokój. Szum rzeki Wetlinki płynącej w bezpośrednim sąsiedztwie, pozwala się zrelaksować i odprężyć. Na terenie posesji oddanej do Państwa dyspozycji znajduje się bezpieczny parking, altana z grillem i huśtawką oraz dużo przestrzeni, które po zejściu ze szlaku zapewnią miłe popołudnia i wieczory. Dzięki rewelacyjnemu położeniu naszego domu możemy zapewnić naszym gościom wygodę w dostępie zarówno do szlaków turystycznych jak i sklepów, barów i restauracji.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy trzy dwuosobowe pokoje:

POKÓJ ZIELONY, który znajduje się na parterze posiada osobne wejście, łazienkę, aneks kuchenny i duże, komfortowe łoże małżeńskie.

POKÓJ POMARAŃCZOWY, znajdujący się na piętrze również ma własną łazienkę, dwa osobne łóżka jednoosobowe, dzieli aneks kuchenny z

POKOJEM LAWENDOWYM, który znajduje się w sąsiedztwie pomarańczowego. Podobnie jak w pokoju zielonym znajduje się w nim podwójne małżeńskie łoże oraz łazienka.

Każdy z trzech pokoi jest standardowo wyposażony w telewizor, lodówkę, czajnik, podstawową zastawę stołową. Na terenie całej posesji można odbierać szybką, bezprzewodową sieć WI-FI.

Koszt pobytu, to 50 złotych od osoby za dobę.
Do powyższej kwoty należy doliczyć opłatę klimatyczną
w wysokości 1,60zł od osoby za dobę.

Poza sezonem istnieje możliwość negocjacji ceny.

Pokój Zielony
Pokój Pomarańczowy
Pokój Lawendowy

Prognoza pogodyNoclegi u Boguszów Wetlinanoclegi Wetlinanoclegi

NoclegiNoclegi WetlinaWetlina noclegi


Noclegi u BoguszówWetlina Nocleginoclegi